Lidé

Alena Chládková

Zakladatelka a řešitelka

Tanečnice, lektorka a máma chlapečka, který byl impulzem ke vzniku Zahrady. Vede taneční a vzdělávací studio v Brně, kde také vyučuje. Kromě kurzů pro dospělé lektoruje taneční kroužek pro děti s Downovým syndromem. Vystudovala sociální práci a několik let pracovala v tomto oboru s dětmi i dospělými. 

V Zahradě funguje jako kontaktní osoba a hlavní organizátorka. Více o mně na www.moveart.cz


 

Jirka Bouda

Zakladatel a průvodce

Táta, muzikant, lektor a pedagog. Vyučuje hudební výchovu na International school of Brno pro děti základní a mateřské školy, vede hudební kurzy pro děti a dospělé. Působí a komponuje v rámci vlastní hudební kapely.

V Zahradě funguje jako průvodce, kdy vede program Rytmohrátky.

Více o mně: www.denbaya.cz

Lucie Lališová

Průvodkyně

Máma a alternativní výtvarnice, lektorka dětských táborů a lesního klubu. Pracovala v mateřských centrech,  v ateliéru Ulita ve Vyškově, je členkou spolku Divozem, jehož hlavní myšlenkou je návrat dětí k přírodě. Studovala Montessori a Waldorsfskou pedagogiku na Akademii sociálního umění a léčebně pedagogiky Tábor v Praze.

V zahradě funguje jako průvodkyně a lektorka tvořivých programů.

Natálie Presová

Spoluzakladatelka

Z lásky k přírodě a všemu, co s ní souvisí, se v Zahradě věnuje zejména tvoření ze dřeva a s oblibou vdechuje nový život starým věcem. Má ráda otevřenost, partnerský přístup a přirozenost sdílení v komunitě. 

V Zahradě organizuje pondělní výlety. Potkáte ji v doprovodu jejích dvou dětí.