Lidé

Martina Boštíková

Průvodkyně

Máma tří dětí, dokončující studium předškolní pedagogiky, souznějící s respektujícím přístupem a milující pohyb a pobyt v přírodě. Naslouchat dětem znamená objevit nádherný svět a poznat skvělé učitele a parťáky. Dívat se na svět spolu s nimi, tady a teď, je velmi naplňující, inspirující a motivující ke změnám, k lehkosti bytí...


Renáta Dostálová

Průvodkyně

Máma dvou dcer, majitelka ekofarmy Slunečnice, zakladatelka projektu Děti v pohybu, z.s. "Děti mě hodně inspirují, dodávají mně obrovskou energii a sílu do života a motivují mě ke změnám. Pobyt v přírodě v rámci Dětského klubu Zahrada mi dává velký smysl, protože krajina děti motivuje k přemýšlení a otázkám, kterými se často učíme vzájemně."

www.ekofarma-slunecnice.cz, www.autopatie-zdravi.cz

Natálie Presová

Zakladatelka a externí průvodkyně

Z lásky k přírodě a všemu, co s ní souvisí, se v Zahradě věnuje zejména tvoření ze dřeva a s oblibou vdechuje nový život starým věcem. Má ráda otevřenost, partnerský přístup a přirozenost sdílení v komunitě. 

V Zahradě funguje jako pomocná průvodkyně a hlavní technická podpora a její zručnost a elán se skrývá v podstatě za vším, co u nás uvidíte. Potkáte ji v doprovodu jejích tří dětí.

Více o mně: www.zenasvrtackou.cz

Jirka Bouda

Zakladatel a externí průvodce

Táta, muzikant, lektor a pedagog. Vyučoval hudební výchovu na International school of Brno pro děti základní a mateřské školy, vede hudební kurzy pro děti a dospělé. Působí a komponuje v rámci vlastní hudební kapely.

V Zahradě funguje jako pomocný průvodce a lektor programu Rytmohrátky.

Více o mně: www.denbaya.czAlena Chládková

Zakladatelka a řešitelka

Tanečnice, lektorka, terapeutka a máma chlapečka, který byl impulzem ke vzniku Zahrady. Vede taneční a vzdělávací kurzy v Brně. Kromě kurzů pro dospělé lektoruje také taneční kroužky pro děti, včetně dětí s postižením a jiným znevýhodněním. Několik let pracovala jako sociální pracovnice s problémovými a znevýhodněnými dětmi a s lidmi léčícími se ze závislostí.

V Zahradě funguje jako kontaktní osoba a organizátorka. Více o mně na www.moveart.cz