Lidé

Lidka Hynková

Průvodkyně

Pedagožka volného času, máma 3 dětí se zkušenostmi s domácím vzděláváním a lektorka výtvarných kurzů. Už na základce chtěla být učitelkou v mateřské školce. A protože je závislá na pobytu venku, časem se její přání specifikovalo na průvodkyni v lesní školce. Tento svůj sen si aktuálně plní u nás v Zahradě.

Denisa Sedlářová

Průvodkyně

Dlouho pracovala ve státním sektoru, kde si uvědomila, že potřebuje něco jiného, co ji bude vnitřně naplňovat, rozvíjet a dávat smysl. Tak se v listopadu 2021 ocitla u nás v Zahradě. Od dětství miluje přírodu a vše s ní spojené. Má ráda děti a snaží se jim vytvářet zábavu a prostor, kde můžou být samy sebou a projevit se ve své originalitě. Nepřestávají ji udivovat svou individualitou, upřímností a radosti z malých věcí. Největší každodenní školou jsou pro ni její dva synové.

Natálie Presová

Zakladatelka a externí průvodkyně

Z lásky k přírodě a všemu, co s ní souvisí, se v Zahradě věnuje zejména tvoření ze dřeva a s oblibou vdechuje nový život starým věcem. Má ráda otevřenost, partnerský přístup a přirozenost sdílení v komunitě. 

V Zahradě funguje jako pomocná průvodkyně a hlavní technická podpora a její zručnost a elán se skrývá v podstatě za vším, co u nás uvidíte. Potkáte ji v doprovodu jejích tří dětí.

Jirka Bouda

Zakladatel a externí průvodce

Táta, muzikant, lektor a pedagog. Vyučoval hudební výchovu na International school of Brno pro děti základní a mateřské školy, vede hudební kurzy pro děti a dospělé. Působí a komponuje v rámci vlastní hudební kapely.

V Zahradě funguje jako pomocný průvodce a lektor programu Rytmohrátky.

Více o mně: www.denbaya.cz

Alena Chládková

Zakladatelka a řešitelka

Tanečnice, lektorka, terapeutka a máma chlapečka, který byl impulzem ke vzniku Zahrady. Vede taneční a vzdělávací kurzy v Brně. Kromě kurzů pro dospělé lektoruje také taneční kroužky pro děti, včetně dětí s postižením a jiným znevýhodněním. Několik let pracovala jako sociální pracovnice s problémovými a znevýhodněnými dětmi a s lidmi léčícími se ze závislostí.

V Zahradě funguje jako kontaktní osoba a organizátorka. Více o mně na www.moveart.cz