Lidé

Natálie Presová

Zakladatelka a průvodkyně

Z lásky k přírodě a všemu, co s ní souvisí, se v Zahradě věnuje zejména tvoření ze dřeva a s oblibou vdechuje nový život starým věcem. Má ráda otevřenost, partnerský přístup a přirozenost sdílení v komunitě. 

V Zahradě funguje jako pomocná průvodkyně a hlavní technická podpora a její zručnost a elán se skrývá v podstatě za vším, co u nás uvidíte. Potkáte ji v doprovodu jejích tří dětí.

Více o mně: www.zenasvrtackou.cz

Jirka Bouda

Zakladatel a průvodce

Táta, muzikant, lektor a pedagog. Vyučoval hudební výchovu na International school of Brno pro děti základní a mateřské školy, vede hudební kurzy pro děti a dospělé. Působí a komponuje v rámci vlastní hudební kapely.

V Zahradě funguje jako pomocný průvodce a lektor programu Rytmohrátky.

Více o mně: www.denbaya.cz

Máří Bezuchová

Průvodkyně a lektorka keramiky

Nadšená máma dvou divochů, kteří ji naučili, že respekt začíná u sebe. Lektorka výtvarných kurzů pro malé i velké, tanečnice, masérka a milovnice ohníčků.  Vystudovala přírodovědu na MU v Brně, spolupracovala se SVČ Lužánky (kroužky, tábory), vede dětské tvořivé kroužky pod SVČ Maják... a mnohé další.

V Zahradě funguje jako pomocná průvodkyně a lektorka keramických střed. Více o mně na: www.mozaiky-marie.cz

Alena Chládková

Zakladatelka a řešitelka

Tanečnice, lektorka a máma chlapečka, který byl impulzem ke vzniku Zahrady. Vystudovala sociální práci a taneční pohybovou terapii, vede taneční a vzdělávací kurzy v Brně. Kromě kurzů pro dospělé lektorovala také taneční kroužky pro děti, včetně dětí s postižením. Několik let pracovala jako sociální pracovnice s problémovými a znevýhodněnými dětmi a s lidmi léčícími se ze závislostí.

V Zahradě funguje jako kontaktní osoba a organizátorka. Více o mně na www.moveart.cz